Lamy na bobech – Výlet Mariánským údolím – 2.10.2021

Ahoj přátelé a kamarádi!

Doufáme, že se vám náš tradiční výlet – brodění líbil, a proto si na vás chystáme už další akci.A máte se určitě na co těšit! Nejdříve zavítáme mezi zvířátka do Lamacentra poblíž lomu Hády, kde se dozvíme plno zajímavostí o životě Lam, které jsou velmi přátelské a můžeme za nimi do výběhu. Z Lamacentra se poté vydáme kolem lomu Hády a vysílače do Mariánského údolí, kde výlet zakončíme jízdou na bobové dráze s největším převýšením v ČR!Bližší informace ohledně výletu zveřejníme na web a rozešleme mailem zhruba v pondělí.
Doufáme, že se vám náš tradiční výlet – brodění – líbil, a proto si na vás chystáme už další akci.

A máte se určitě na co těšit! Nejdříve zavítáme mezi zvířátka do Lamacentra poblíž lomu Hády, kde se dozvíme plno zajímavostí o životě Lam, které jsou velmi přátelské a můžeme za nimi do výběhu. Z Lamacentra se poté vydáme kolem lomu Hády a vysílače do Mariánského údolí, kde výlet zakončíme jízdou na bobové dráze (Bobovka u Mlýna) s největším převýšením v ČR!

SRAZ: 9:00 Zastávka autobusu Halasovo náměstí, směr Stará osada

NÁVRAT: 17:24 Zastávka autobusu Halasovo náměstí, směr Královo pole

VEDOUCÍ VÝLETU: Marek Tuňák Coufal

S SEBOU: 2 x jízdenka na 60 minut (stačí na 2 zóny 100 a 101), oddílové tričko (kdo má), jídlo (oběd + něco dobrého na zakousnutí), pití, oblečení podle počasí, pláštěnka, dobré obutí.

Na srazu vybereme 130 Kč, abychom mohli platit vstupné hromadně. (Vstupné do Lamacentra + 2 jízdy na bobové dráze). Kdo bude chít více jízd (v případě, že zbyde čas), tak si veme si ještě nějaké peníze s sebou (jízda pro děti do 15 let je za 35 – 50 Kč podle toho, v jak velké skupině jízdy koupíme)

TRASA: pojedeme autobusy 84 a 64 v 9:22 z Halasova náměstí na zastávku Červený písek, poté pěšky do Lamacentra. Až se seznámíme se všemi zvířátky, vydáme se pěšky kolem lomu hády a Mariánským údolím až k bobové dráze. Zpátky autobusy z Mariánského údloí zpět na Halasovo náměstí.

Jakékoliv dotazy směřujte na marouncz@gmail.com.

Abychom věděli, kolik nás půjde, přihlaste se, prosím, na výše zmíněný email, nebo přes formulář níže.

Budeme se na vás těšit!