BRUSLENÍ S RÁKOSNÍČKEM NA KLUZIŠTI VODOVA + VÝLET – 13. 1. 2024

Ahoj kamarádi!
Náš známý zelený kamarád Rákosníček nás pozval na jeho rybníček, abychom si s ním užili krásný zimní den a společně si s ním zabruslili. A my samozřejmě jeho milé pozvání neodmítneme a vyrazíme si zabruslit na jeho rybníček! Takže sbalte brusle, rukavice, teplé oblečení, tlusté ponožky, dobrou náladu a vyrazte společně s námi na Rákosníčkův rybníček.
https://www.youtube.com/watch?v=MbkCa9ztmaM

Sraz: 8:45 na Halasově náměstí
Návrat: cca 15:00 na zastávku Haškova
S sebou: brusle (zabalit do batohu, nebrat do rukou!!!, po bruslení se půjde ještě na výlet) rukavice, teplé oblečení dle počasí svačina (něco malého i na oběd), pití turistická obuv, pláštěnka, šátek, KPZ, peníze na vstupné, popřípadě na půjčení bruslí (donést na sraz) šalinkartu nebo 1 jízdenku (2 zóny na 15 minut) kapesné na případné zakoupení občerstvení
Cena výletu: donést prosím v hotovosti na sraz (v ceně je zahrnuto i vstupné na kluziště):
Základní vstupné – 150Kč/170Kč v případě kupování jízdenky
Děti do 5 let včetně –  20Kč
Děti 6-14 let včetně – 90Kč/100Kč v případě kupování jízdenky

Na kluzišti je i možnost zapůjčení bruslí za 120Kč a se zálohou 1000Kč
Trasa výletu: Nejprve se autobusem vydáme na Slovanské náměstí a poté pěšky přímo na kluziště Vodova. Poté si zhruba 1,5 – 2 hodiny zabruslíme, můžeme si i zakoupit nějaké malé občerstvení na posilnění a následně se vydáme přes Zaječí horu na rozhlednu v Soběšicích, kde se pokocháme nádhernými výhledy a pak zamíříme kolem naší klubovny na zastávku Haškova, kde bude konec a cíl naší cesty (trasa bude mít celkově zhruba asi 6 km).  

Přihlaste se, prosím, pomocí formuláře níže nejpozději do 11.1. 2024.
Vedoucí výletu: Benny a Áďa  
Benny: Email – jan.fencl13@gmail.com Tel – 723 281 676
Áďa: Email – ada.loprais@gmail.com Tel – 733 755 660